Welcome back from America!!

22. června 2012 v 16:04
Moji blízcí se vrací z Ameriky :D.
Nejdřív Lucy (už prostě jsme kámošky, nemůžeš to popřít miláčku :D) a včera i můj spolužák!
Dneska jsme byli ve škole a najednou za náma přišel třídní, takovej hrozně vážnej výraz a prej, že nám někoho vede a pak se tam prostě zjevil ten spolužák. No to jste měli vidět, jak jsme se k němu všichni rozběhli a hrozně jsme ho objímali a všechno, bylo to strašně dojemný! :D
Byl chudák celej takovej přejetej, včera se vracel pozdě, ale stejnak za náma přišel!
Známe se už od základky, ale já v 5. třídě přešla jinam a pak v prváku ještě jinam, na jinej gympl, kam on shodou okolností taky chodil, tak jsme se tady zas potkali a byli jsme si fakt hodně blízký, patřil k mým nejbližším přátelům :). Proto jsem z toho taky tak odvařená :D.
Po škole jsme se na něj sesypali znova a pořád jsme se ho na něco ptali a smáli jsme se, koupili jsme mu zmrzku a pití a na chvíli šli ještě do parku, bylo to prostě hrozně fajn. Pak si ho odvedl spolužák, jeho nej kámoš, aby pokecali sami spolu, protože on odlítá na prázky domů (do Číny), tak aby si to stihli všechno povědět :D. Mám hroznou radost!

Pojede s námi v pondělí i na školní výlet, takže to bude prostě všechno strašně skvělý.
Nemůžu si přát lepší život :) ♥
Mam fakt radost, že je zpátky :) ♥

Tumblr_m5ml4eosra1rseo1fo1_500_large
Tumblr_m5q3uvroak1r4ri63o1_500_large
Tumblr_m5zezg6fdo1qlnetlo1_500_large

Jinak teda zítra na brigádu a v neděli panikařit s tím, že nemám žádný věci na ten vejlet a že tam budu tři dny o žízni a o hladu bez stanu a beze všeho :D. Takže sranda. Do středy na výletě, v pátek pro výzo a pak už jen welcome holiday!

A moje výzo? Z matiky mám za 4. Což jsem fakt naštvaná, protože jsem celej půl rok měla 3 a poslední písemkou jsem si to zkazila a průměr mi vycházel už bohužel 3,54 no :/. Pak trojka z angličtiny z gramatiky, z ájiny praktickýho jazyka za 2 a z ájiny z literatury za 1! (jsem na anglickým gymplu a tam tý ájiny máme hodně, tak je to rozdělený jakoby na tři předměty). Francouzština za 1 a němčina za 2 a bižule za 1! Ostatní předměty dvojky, jedničky, ty už mě nějak nezajmaj :D. Už jsem si taky stihla dopůjčit knížky z povinný četby, co mi ještě zbejvaj k matuře přečíst, není toho moc, snad jen 5-7 děl, takže cajk :).

Tumblr_m4qt32x5i41qkh9ejo1_500_large

Tumblr_m601opojuz1qmejd3o1_500_large

A jdem se dnes podívat na Meredith Hunter, AC/DC revival, Kiss revival a Ramstein revival :)
 


Komentáře

1 Iveth Biersack Iveth Biersack | Web | 23. června 2012 v 17:27 | Reagovat

to mě teďka v neděli můj hodně dobrej kamarád odlítá do Kanady :'((obrečela sem to nekolikrát a pořád se s tím nemůžu smířit :(

2 FatLady FatLady | Web | 23. června 2012 v 20:57 | Reagovat

aby sis nemyslela, tak článek jsem četla už včera, jenom jsem pak nějak zapoměla okomentovat XD

Je super, že ses ta včera bavila.... ;-)

no jako moc nevyvařuju.... jsem nakládala maso na zítra, dělat ho bude někdo jinej...
s tím cvičením počkám, nikam nespěchám, pač jsem fakt docela napraná... cvičit si ty zkracovačky můžu aj před spaním, že?

prst lehce bolí při psaní na klávesnici, protože jsem si rozřízla ukazováček, takže víš co... hlavně ta špička toho prstu docela bolí... ale jinak v pohodě... ;-) ten urvanej nehet na palci u nohy bolel víc!

3 VanillaSimii <3 VanillaSimii <3 | Web | 25. června 2012 v 16:12 | Reagovat

čau, zlato..

jím normálně, jak se mi zlíbí a když mám chuť dám si cokoliv, neomezuju se, ale samozřejmě to nedělám denně. I když v poslední době.. :D

co tyyy? jak jde život? máš boží fotky na FB, moc ti to sluší <333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.