8.června

8. června 2012 v 16:25
Dneska jsem se opět zabývala vejškama, já sama z vlastní iniciativy bych to zkoumala asi až o prázkách, tohle je na nátlak rodiny. Byl u mě i spolužák, takže jsme se tak různě dohadovali o tom atd.
Je toho fakt hodně co by mě zajímalo, zvlášť, když jsem viděla, kolik oborů je v nabídce. Ale asi pořád vede ta fyzioterapie, pak jsem našla ještě obor ergoterapie a nebo ten nutriční. Musím najít někoho hrozně rozumnýho a sednout si s ním nad to :D. Bylo by taky hrozně fajn tohle stuodvat, protože v tý fyzioterapii se pracuje s různejma přístrojema a přesně tohle bráchanec studuje, takže by mi pomáhal.

Jinak teď zpracovávám téma DIFERENCIACE BUNĚK :D :) - bezva..:D

Hej Lucy! Jak dlouho ti trvalo, než ses aklimatizovala a než sis vybalila svejch 120 kilo? Jeden den to asi nebyl co ? :D
Za pár dní se vrací kamarád z Ameriky, tak mu chceme udělat vítací party :D :).

O víkendu jdem s partou do divadla, další den jdu konečně se spolužákem na tu túru, jak jsem Vám o ní už povídala a mezitim asi zas nějaká ta brigádka no :D.
Mějte se♥

danny:D
 


Komentáře

1 LamyLucy LamyLucy | 9. června 2012 v 17:06 | Reagovat

Já jsem šla ven s M. hned ten den co jsem doletěla :D!
Ale tak prostě den, dva, mu dejte, taky rodiče si ho budou chtít užít a mít doma.

Jinak obory vybíráš suprový! Na to jdi. Nutriční zkus taky. Všude jsou přijímačky z bio, chemie a fyziky, takže si můžeš podat přihlášku na víc oborů a prostě zkusit to všude!:)
Práááágue :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.